0631907106 info@devinus.nl

Spirituele reis  ·  Thailand  ·  DATUM NOG NIET BEKEND

Zielsgelukkig Zijn

Zeventien dagen in het Land van de Glimlach. Van de palmenstranden van eiland Koh Chang tot de tempels van Chiang Mai, de ‘Rose of the North’.

Vertrek

Datum n.t.b.

Datum nog niet bekend

Duur

17 dagen

volledig verzorgd

Groep

Ca. 6 – 13 reizigers

klein & vertrouwd

Verzorging

All-in

vol pension

Vanaf

€ 2.495 p.p.

excl. vluchten

The Land of Smiles

De stille glimlach van binnen

Thailand wordt niet voor niets ‘The Land of Smiles’ genoemd. Deze 17-daagse spirituele reis brengt je naar Koh Chang en Chiang Mai, twee plekken die elk op hun eigen manier ruimte maken voor verstilling en verdieping.

Het thema is Zielsgelukkig Zijn. En dat gaat niet over euforische pieken, maar over de stille glimlach van binnen: een staat van zijn waarin je herken, ik ben precies waar ik hoor te zijn. Geen ‘moeten’, geen ‘als-dan’-geluk, maar een liefdevolle aanwezigheid in het nu.

10 dagen op het tropische eiland Koh Chang én 5 dagen in het culturele Chiang Mai

Zielsgeluk komt van binnenuit onafhankelijk van situaties, mensen of bezit

Je weer vrij en onbevangen voelen, stralen zoals een kind dat doet

Thais jongetje geniet met een brede glimlach van zijn ijsje

De route

Jouw reis van dag tot dag

Tien dagen eiland, vijf dagen cultuur. Om de dag een ochtendprogramma en verdieping in de namiddag. Daartussen excursies, strand en alle vrijheid. Deelname aan excursies is altijd vrijblijvend.

Dag1 – 2

Amsterdam → Koh Chang

Op weg naar het groene eiland

Vertrek vanaf Amsterdam Schiphol, aankomst in Bangkok en transfer naar Koh Chang.

Na aankomst op Suvarnabhumi Airport in Bangkok rijden we comfortabel met een privé-bus naar het betoverende, groene eiland Koh Chang. Bij aankomst in onze retraite is er ruimte om uit te rusten, te wandelen langs de kust of een verfrissende duik in de zee te nemen. We sluiten de dag af met een gezamenlijk diner.

Deel I · dag 2 – 10Het groene eiland Koh Chang
Tropisch zwembad met overlooprand omringd door palmbomen en ligstoelen

Dag3 – 4

Koh Chang

Landen op het eiland

De eerste twee dagen na aankomst zijn vooral nog gericht op letterlijk en figuurlijk landen, uitrusten, kennis maken met elkaar en een Hart openingsritueel. We onderzoeken wat ons hart laat stralen en hoe we meer lichtheid en speelsheid in ons leven kunnen brengen.

Vrouw leest een boek op een schommel boven zee bij het strand

Dag5

White Sand Beach

Chao Por Shrine & White Sand Beach

Programma: Verbinding

Ochtendprogramma: Innerlijk kind- en Moeder Aarde-oefeningen. We maken verbinding met onze speelsheid, zachtheid, innerlijke kracht en met de helende energie van de aarde.

Lees verderMinder tonen

Middagprogramma

We maken een ontspannen uitstapje naar het idyllische White Sand Beach en Chao Por Shrine.

Het Chao Por Shrine (heiligdom van de Vadergeest) op Koh Chang is een van de belangrijkste spirituele plaatsen van het eiland. Het heiligdom is een centrum van eerbied en jaarlijkse rituelen voor zowel bewoners als bezoekers. Op deze plek nemen wij tijd voor een korte begeleide meditatie. Een moment van eerbied en aandacht naar ons ware Zelf.

Hierna maken we een ontspannen uitstapje naar het idyllische White Sand Beach. Tijd voor zwemmen, wandelen langs de kust, simpelweg genieten van zon, zee en strand, winkeltjes en afsluiten met een prachtige zonsondergang: een moment van diepe overgave en verbinding met de natuur.

Deelnemer bij een enorme tempelgong met Thaise tekst

Dag6

Koh Chang

Verdieping & bekrachtiging

Programma: Verdieping & Bekrachtiging

Ochtendprogramma

  • Meditaties en oefeningen gericht op het bekrachtigen van ons ware Zelf
  • Verbinding maken met de innerlijke Bron: onze essentie, kracht en wijsheid
  • Stilte- en reflectiemomenten om dieper naar binnen te keren

De rest van de dag ben je vrij om te genieten en te doen waar jij behoefte aan hebt.

Watervallen over een rotswand in de jungle van Koh Chang

Dag7

West- en Zuid-Koh Chang

Jungle, watervallen & de pier

Eilandtour & natuurbeleving

Vandaag maken we een prachtige tour rond het eiland en ontdekken we de veelzijdigheid van deze magische plek:

  • Junglewandeling: genieten van de pure kracht en stilte van de natuur.
  • Klong Pu Watervallen: tijd om te verfrissen, zwemmen of gewoon de schoonheid in je op te nemen.
  • De pier: een plek vol lokale sfeer en levendigheid. De hele pier is gebouwd op houten palen boven de zee. Je wandelt letterlijk over het water met links en rechts kleine huisjes, winkeltjes en visserbootjes.
Lachende reisgroep in rode gewaden en strohoeden op een zandpad in de jungle

Dag8

Koh Chang

Vrij & onbevangen

Programma: Je vrij en onbevangen voelen

Deze dag ben je vrij om in te vullen naar behoefte. Een mooie optie is een snorkeltocht langs 4 verschillende eilanden.

Lees verderMinder tonen

Snorkelen (vrijblijvend)

Koh Chang staat bekend om zijn prachtige onderwaterwereld. Je komt tropische vissen tegen zoals clownvissen, papegaaivissen, zeesterren, barracuda’s, steenvissen, kogelvissen, koningsmakreel, zeeschildpadden en indrukwekkend koraal. Op een aantal plekken liggen er ook wrakschepen op de bodem, wat het snorkelen een extra dimensie geeft. Je vertrekt ’s ochtends vanaf de pier met een ruime boot, inclusief snorkelattributen en lunch. Een meditatieve en prachtige beleving.

Avondprogramma: Wat betekent vrijheid en onbevangenheid voor jou? Wat mag losgelaten worden aan beperkende overtuigingen, afhankelijkheden en gehechtheden om weer contact te maken met je pure levensenergie? Een meditatie-oefening bij zonsondergang om je vrij en onbevangen te voelen.

Reizigers in een houten boot door het mangrovebos

Dag9

Noordoost-Koh Chang

Mangroven & het vissersdorp

Eilandtour naar het authentieke noordoosten van Koh Chang

Salak Kok Mangrove Forest: We maken hier een prachtige natuurwandeling door het weelderige mangrovebos en ontdekken het gebied vanaf het water met een ontspannen en leuke boottocht.

Salak Phet vissersdorp: Hier verkennen we een authentiek vissersdorp tijdens een mooie wandeling langs houten huisjes op palen waar de vissers hun dagelijkse vangst binnenhalen. Heerlijk genieten van de sfeer, de lokale cultuur en een heerlijke lunch bij een lokaal eettentje.

Wandelaar als silhouet op het natte strand tijdens zonsondergang

Dag10

Koh Chang

De kracht van het NU

Programma: De kracht van het NU & ademhalingssessies

Vandaag staan we stil bij het NU, het enige moment dat werkelijk bestaat. In een wereld vol prikkels en afleidingen leren we onze aandacht terug te brengen naar dit moment, waar rust, helderheid en vreugde te vinden zijn.

Lees verderMinder tonen

Onder begeleiding doen we ademhalingssessies die ons helpen om bewuster en dieper te ademen. Door het leven in te ademen openen we ons voor nieuwe energie en vitaliteit. Door uit te ademen laten we los wat ons niet meer dient: spanning, oude patronen of gedachten die ons beperken.

Deze sessies zijn niet alleen ontspannend, maar ook transformerend:

  • Bewust ademen om lichaam en geest in balans te brengen
  • Loslaten van blokkades en spanning
  • Ruimte creëren voor nieuwe energie en vreugde
  • Verbinding ervaren met jezelf en het huidige moment

Een prachtige uitnodiging om alles even los te laten en volledig aanwezig te zijn in het hier en nu.

Deel II · dag 11 – 15Het spirituele noorden
Vrouwen in traditionele Thaise kleding met offerschaaltjes tijdens een processie

Dag11

Koh Chang → Chiang Mai

Vliegen naar het noorden

We vertrekken vroeg in de ochtend richting Bangkok en nemen vandaaruit een korte vlucht naar Chiang Mai. ’s Avonds dineren we samen in een typisch Thais restaurant.

Oude bakstenen tempelruine met vlaggen, weerspiegeld in een plas water

Dag12

Chiang Mai

Wat Chedi Luang & de monniken

Midden in het oude centrum van Chiang Mai staat Wat Chedi Luang, een imposante koninklijke tempel uit de 14e eeuw. Ooit reikte de stoepa tot wel 80 meter hoog en nog steeds is dit de grootste tempel van de stad. Een absolute ‘must-see’ tijdens ons verblijf.

Lees verderMinder tonen

Rondom de tempel vind je kleurrijke paviljoenen, liggende en staande Boeddha-beelden, heilige Yang-bomen en spirituele eye-catchers. We brengen ook een bezoek aan de ‘Fat Happy Boeddha’, passend bij ons thema vreugde, en doen daar een meditatie.

Daarna krijgen we een unieke kans om het boeddhistische leven van dichtbij te ervaren tijdens een gesprek met een monnik. Hoe ziet zijn dagelijks leven eruit? Waarom dragen monniken oranje gewaden? Hoe word je eigenlijk monnik? De monnik neemt ons mee in zijn wereld, waarna we samen 5 korte boeddhistische meditaties ondergaan. Een bijzondere ervaring om te verstillen en verbinding te maken met het boeddhisme, de Thaise cultuur en de persoon achter de monnik. Tot slot ontvangen we een persoonlijke zegening.

Na afloop is er optioneel een boottochtje op de Ping-rivier. Rond 19 uur sluiten we deze bijzondere dag af met een diner in een gezellig restaurant in Chiang Mai.

Jonge boeddhistische monniken in oranje gewaden mediteren in rijen

Dag13

Chiang Mai

Je authentieke IK & de Sunday Market

Programma: Je authentieke IK bekrachtigen

Ochtendprogramma: Meditatie en oefeningen om je authentieke Zelf te bekrachtigen, reflectie op de reis (wat neem je mee, wat laat je achter?) en een ritueel om jouw kracht, wijsheid en vreugde te verankeren in het dagelijks leven.

Lees verderMinder tonen

Avondprogramma: The Sunday Market

Rond 17 uur lopen we de Old Town van Chiang Mai in voor de Sunday Walking Street Market. Deze markt tovert een groot deel van de oude binnenstad om tot één kleurrijk feest van eten, kunst en ambacht. Anders dan bij veel andere markten vind je hier veel handgemaakte producten van lokale ambachtslieden, vaak unieke of typisch Noord-Thaise ontwerpen. Onderweg kom je straatmuzikanten, dansers en optredens tegen, en de markt loopt langs historische tempels en gebouwen, een mooie combinatie van cultuur en sfeer.

Verweerd stenen boeddhahoofd tussen de bladeren van een tempeltuin

Dag14

Doi Suthep

Bergtempel, bostempel & bergstammen

National Park Doi Suthep

We verkennen de meest heilige en vereerde tempel van Noord-Thailand, Wat Phrathat Doi Suthep, prachtig gelegen op de top van een berg. Deze boeddhistische bergtempel biedt een schilderachtig uitzicht op Chiang Mai. Doi Suthep is ook gezegend met de Huay Kaew waterfalls waar we even kunnen baden en afkoelen.

Lees verderMinder tonen

Wat Umong (forest temple)

Wat Umong ligt net buiten de stad aan de voet van de berg Doi Suthep. Wat Umong betekent ‘tunnel’ en de tempel ligt in een sprookjesachtige omgeving. Met meer dan 700 jaar geschiedenis werd hij volgens de overlevering gebouwd voor een monnik met de reputatie lange boswandelingen te maken. Om te voorkomen dat hij verdwaalde, zijn er 3 doolhofachtige tunnels gebouwd. De tunnels zijn donker maar voldoende verlicht om je weg te vinden, en bij elke uitham staat een verlicht Boeddha-beeld. Vermeldenswaardig zijn ook de grote stoepa bij de ingang en de vijvers waar bezoekers de schildpadden kunnen voeren.

Tot slot brengen we een bezoek aan de Long Neck Village, waar we kennismaken met de unieke cultuur en levenswijze van de lokale bergstammen.

Sylvia Smit eigenaresse DEVINUS samen met een olifant in het water

Dag15

Chiang Mai

Vertrouwen & overgave

Programma: Vertrouwen en overgave

Ochtendprogramma: Meditatie en praktische tools om in vertrouwen en overgave te blijven (ongeveer 1 uur). Daarna ben je vrij om je dag in te delen zoals je wilt. Een laatste excursie, een boottocht, een bezoek aan de olifanten sanctuary, of gewoon ontspannen. Jij bepaalt waar je zin in hebt.

Deel III · dag 16 – 17Via Bangkok naar huis
Verkoopster met durian vanuit haar boot op de drijvende markt

Dag16 – 17

Chiang Mai → Bangkok

Naar huis, of nog even Bangkok

Terugreis via Bangkok naar Amsterdam

We vliegen ’s ochtends vanuit Chiang Mai naar Bangkok en stappen direct over op de terugvlucht naar Amsterdam Schiphol. Aankomst in Nederland in de ochtend.

Lees verderMinder tonen

Optioneel: 2 extra nachten Bangkok (+€200)

Wie de reis verlengt, blijft 2 nachten in Bangkok in een stijlvol Boutique hotel met rooftop zwembad. Inclusief ontbijt en transfers naar het vliegveld. Vertrek naar Amsterdam.

Bangkok staat in het teken van vrijheid en eigen keuze. Je verkent de stad te voet, per tuk-tuk of gezamenlijk met anderen uit de groep.

Aanraders voor wie verlengt:

  • Fietstocht Co van Kessel. Ontdek de verschillende gezichten van Bangkok, van het bruisende Chinatown tot smalle steegjes en groene plantages. Tussendoor verken je het ‘Venetië van het Oosten’ per longtailboot en geniet je van een Thaise maaltijd. Een aanrader.
  • Floating Market. Een longboat-tocht door smalle grachten langs houten huizen en kleurrijke stalletjes, met vers fruit en streetfood. De Amphawa Floating Market is een aanrader voor wie Bangkok op z’n meest levendige manier wil beleven.

Geef vóór vertrek door of je interesse hebt in deze optionele excursies, dan kunnen we praktische zaken alvast regelen.

Sawasdee

de Thaise groet bij aankomst en afscheid, met de handen gevouwen in een wai

Waterval in de jungle van Koh Chang
Verweerde Boeddhabeelden in Chiang Mai
Badende olifanten in de rivier
Kinderen van de bergstammen in kleurrijke klederdracht

Even voorproeven

Thailand in beweging

Beelden zeggen meer dan woorden, reis alvast even mee met een eerdere DEVINUS-groep in Thailand.

Het bewustzijnsprogramma

Drie sleutels tot zielsgeluk

Om de dag starten we met een ochtendprogramma van een uur, gericht op het activeren en bekrachtigen van ons ware Zelf. Daarna ben je vrij: strand, massage, snorkelen of gewoon níets. In de namiddag (17.00 – 19.00 uur) duiken we dieper in de verbinding met onze innerlijke bron: je ontvangt drie krachtige sleutels tot zielsgeluk, diepe rust en vreugde. De dag sluiten we af met een gezamenlijk diner.

Geleide meditaties: innerlijk kind, bron, hoger Zelf en aarde

Ademwerk, vergeving en oefeningen in vertrouwen, overgave en liefde

Alles is uitnodiging, een dag uitrusten bij de accommodatie mag altijd

Activatie van je hoger bewustzijn  ·  Je innerlijk, vreugdevol kind  ·  Aanwezigheid in het nu  ·  Loslaten van controle & weerstand  ·  Bewustwording van gedachten  ·  Vertrouwen, overgave & liefde

Bij de grote tempelgong, klank en ritueel
Thaise traditie in vol ornaat

Verblijf

Slapen met je voeten in het zand

Bungalows direct aan zee op Koh Chang, Lanna-stijl aan een lagoon-zwembad in Chiang Mai en optioneel een boutiquehotel in Bangkok.

Het zwembad tussen de palmen, vlak aan zee

Dag 1 – 11

Aan zee  ·  Koh Chang

Charmante, authentieke accommodaties direct aan zee: kies een comfortabele privébungalow of een tweepersoonskamer met terras, beide met eigen badkamer en airco. Een oase van rust tussen wuivende palmen, met zicht op zwembad, strand en de azuurblauwe zee.

De Lanna-stijl accommodatie aan het lagoon-zwembad

Dag 11 – 16

Lanna-stijl  ·  Chiang Mai

In Chiang Mai verblijven we in een prachtige, authentieke accommodatie in Lanna-stijl. De ruime kamers liggen aan een lagoon-zwembad midden in het groen sfeervol, goed verzorgd en met eigen badkamer, toilet en airco.

Tempeltorens in gouden avondlicht

Optioneel  ·  + € 200

Boutiquehotel  ·  Bangkok

Sluit je reis af met twee extra nachten Bangkok, inclusief ontbijt en transfers naar het vliegveld. Je verblijft in een stijlvol boutiquehotel met rooftop-zwembad en verkent de stad te voet, per tuktuk of samen met de groep.

Alle verblijven hebben een eigen badkamer en airconditioning en op Koh Chang sta je vanuit je slaapkamer bijna letterlijk met je voeten in het zand.

Prijzen & boeken

Ga je mee?

✦ Ontspannen betalen: betalen in meerdere termijnen is mogelijk.  vraag er gerust naar

Meest gekozen

Gedeelde tweepersoonskamer

Op Koh Chang én in Chiang Mai, eigen badkamer en airco

€ 2.495

per persoon  ·  vol pension, excl. vlucht

Eigen bungalow & kamer

Privébungalow op Koh Chang + eigen kamer in Chiang Mai, maximale privacy

€ 2.895

per persoon  ·  vol pension, excl. vlucht

Bangkok-verlenging

2 extra nachten boutiquehotel met rooftop-zwembad, incl. ontbijt en transfers

+ € 200

optioneel  ·  bovenop je reissom

Inbegrepen

✓  Alle overnachtingen: aan zee op Koh Chang én Lanna-stijl in Chiang Mai
✓  Vol pension: alle maaltijden, koffie, thee en water
✓  Alle transfers, inclusief de binnenlandse vlucht Bangkok – Chiang Mai
✓  Inspirerende excursies, passend bij het thema Zielsgelukkig Zijn
✓  Het volledige begeleide programma met Sylvia & Nicole

Niet inbegrepen

✕  Internationale vluchten, we vliegen wel gezamenlijk, met Singapore Airlines vanaf Schiphol; DEVINUS boekt je vlucht op verzoek (€ 50 servicekosten)
✕  Reis- en annuleringsverzekering
✕  Persoonlijke uitgaven, massages & optionele extra's (snorkeltocht, Bangkok-excursies)

De reisgroep van DEVINUS in de jungle

Sylvia & Nicole  jouw begeleiders deze reis

Jouw begeleiders

In vertrouwde handen

Sylvia Smit heeft een praktijk in Bewustwording en Bewust Zijn en organiseert sinds 2007 de meest inspirerende spirituele reizen door Azië en Europa: zij begeleidt je om in je eigen innerlijke kracht te komen en je te herinneren wie je werkelijk bent. Nicole Hendrixs ondersteunt en begeleidt zowel Sylvia als de groep met veel passie en enthousiasme.

“Spannend vond ik het, vooral die woorden ‘spirituele reis’. Maar ik zei ja  en met geen pen te beschrijven hoe ongelooflijk mooi het was.”
★★★★★ — Marijke, reisde mee naar Thailand

Twee begeleiders op een kleine groep: veel persoonlijke aandacht

Ruimte voor jouw proces, zonder verplichtingen

Ook ná de reis kun je bij Sylvia terecht

Veelgestelde vragen

Goed om te weten

Is deze reis geschikt als ik nog nooit een spirituele reis heb gemaakt?

Ja deze reis is geschikt voor zowel beginners als mensen met ervaring in spiritueel werk. Het programma is opgebouwd in een rustig tempo, met ruimte voor verdieping én genoeg ruimte voor ontspanning en integratie.

Wat is er allemaal bij de prijs inbegrepen?

De prijs van € 2.495 is op basis van vol pension en omvat alle overnachtingen op Koh Chang en in Chiang Mai, alle maaltijden, koffie, thee en water, alle transfers (inclusief de binnenlandse vlucht Bangkok – Chiang Mai), alle excursies en het volledige begeleide programma. De internationale vlucht naar Bangkok is exclusief; DEVINUS kan deze voor € 50 servicekosten voor je boeken.

Kan ik de reis verlengen in Bangkok?

Ja. Wie wil kan 2 extra nachten Bangkok bijboeken voor € 200, inclusief overnachting in een boutiquehotel met rooftop-zwembad, ontbijt en transfers naar het vliegveld. Aanraders voor wie verlengt: de fietstocht van Co van Kessel door het ‘Venetië van het Oosten’ en de Amphawa Floating Market.

Met welke vliegmaatschappij vliegen we en is de vlucht inbegrepen?

We vliegen gezamenlijk met Singapore Airlines vanaf Amsterdam Schiphol. De vlucht is niet bij de reissom inbegrepen: je boekt zelf, of DEVINUS doet het voor je voor € 50 servicekosten. Voor een andere vliegmaatschappij kiezen kan ook.

Wat moet ik meenemen naar Thailand?

Lichte zomerkleding, comfortabele wandelschoenen en zwemkleding; fijn zijn ook een meditatiekussen (als je dat prettig vindt) en een notitieboekje voor reflectie. Bekijk de uitgebreide checklist voor Thailand voor de complete lijst.

Hoeveel deelnemers zitten er in de groep?

De groep is bewust klein gehouden. Circa 6 tot 13 personen, om persoonlijke aandacht te garanderen. Meer weten over hoe zo’n reis in z’n werk gaat? Lees dan de pagina praktische informatie.

Kan ik in termijnen betalen?

Ja, betalen in meerdere termijnen voorafgaand aan de reis is mogelijk. Neem hiervoor contact op met Sylvia.

Moet ik ervaring hebben met meditatie?

Nee, geen enkele ervaring nodig. Alle meditaties en oefeningen worden begeleid en zijn toegankelijk voor iedereen, ongeacht achtergrond.

Hoe weet ik of deze reis bij mij past?

Als woorden als ‘thuiskomen bij jezelf’, ‘innerlijke rust’ en ‘vreugde’ iets in je raken, zit je waarschijnlijk goed. Twijfel je nog? Plan een vrijblijvend gesprek met Sylvia voor een persoonlijk advies, of doe de keuzehulp.

Wat als ik onverhoopt moet annuleren?

Daarvoor gelden de algemene voorwaarden van DEVINUS. Twijfel je ergens over? Bel of app Sylvia gerust,  zij denkt graag met je mee.

✦

Tovert dit al een glimlach op je gezicht?

Voel jij een JA in je hart? Dan is deze prachtige reis een cadeau aan jeZelf. Er is plek voor maximaal 13 reizigers.

Liever even persoonlijk? Bel of app Sylvia: 06 - 31 90 71 06